Eldorado Thermas Flat
| Gratis Wi-Fi Gratis WiFi | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Zwembad Verwarmd zwembad |
| Spa en ontspanning Jacuzzi | Eten op locatie Restaurant Bar/ lounge | Vergaderfaciliteiten Zakencentrum |
| Kindvriendelijk Kinderspeelruimte | Airconditioning |
Gelegen vlakbij het diRoma Acqua Park, op 700 meter van SESC Caldas Novas, biedt Eldorado Thermas Flat Caldas Novas hotel een verwarmd zwembad aan zijn gasten om een duik te nemen. Er is een restaurant op het terrein.
Het hotel is zeer dicht bij Zuum Disco Club en binnen een paar straten van Liberty Square. Dit hotel ligt ook binnen 2 km van Jardim Japonês.
De kamers in het pand zijn voorzien van een balkon en TV met meerdere kanalen samen met een magnetron en een koelkast.
Nonna Mia bevindt zich op een korte afstand van dit Eldorado Thermas Flat hotel met 4 sterren en trakteert de gasten op Italiaanse maaltijden.
- Locale bezienswaardigheiden
- SESC Caldas Novas471 km
- Shopping Tropical676 km
- Liberty Square411 km
- Zuum Disco Club389 km
- Lagoa Thermas Clube917 km
- Igreja Matriz Nossa Senhora Das Dores712 km
- Praca Mestre Orlando748 km
- Spring Square628 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Gratis WiFi
- Parkeerplaats
- 24-uursreceptie
- Lift
Horeca
- Restaurant
- Bar/ lounge
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Verwarmd zwembad
- Buitenzwembad
- Ontspannings-/ TV-kamer
- Sauna
- Jacuzzi
Diensten
- Zakencentrum
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Tuinmeubelen
- Kinderspeelruimte
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de attracties in de buurt van 4-sterren Eldorado Thermas Flat hotel?
Het diRoma Acqua Park is een van de best beoordeelde oriëntatiepunten (8.6/10 score volgens beoordelingen van gasten), gelegen op 5 minuten lopen van 4-sterren Eldorado Thermas Flat hotel. - ✈
Hoe ver is de luchthaven Caldas Novas van Eldorado Thermas Flat hotel?
Er is een 5-km afstand tussen Caldas Novas en Eldorado Thermas Flat hotel. - 🚗
Kan ik mijn auto vlakbij 4-sterren Eldorado Thermas Flat hotel parkeren?
4-sterren Eldorado Thermas Flat hotel biedt een parkeerplaatsen aan zijn gasten. - 🕗
Wat is het laatste dat we kunnen van dit hotel in Caldas Novas uitchecken?
Klanten van dit hotel in Caldas Novas moeten klaar zijn om om 12:00 uit te chechken. - ❓
Wat voor soort zwembad biedt dit 4-sterren hotel?
Er is een verwarmd zwembad beschikbaar bij dit 4-sterren hotel.